Datezone – opinie, logowanie, recenzja

Liderem, jeśli chodzi o serwis randkowy pośredniczący w seks randkach, jest datezone.com. Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla dorosłych. Użytkownik znajdzie w Datezone zarówno zdjęcia, filmy erotyczne, jak i publikacje z kamer. Dzięki ogłoszeniom towarzyskim ma możliwość umówienia się na realną randkę. Jest też opcja seks kamer. Społeczność liczy 940 tys. użytkowników z całego świata, a blisko 24 tys. to osoby online. Portal skierowany jest dla osób zainteresowanych seks randkami, ale daje również możliwość poznania miłości.

Datezone rejestracja i logowanie

Rejestracja w datezone.com jest darmowa, co przyciąga coraz więcej osób. Proces przebiega w dwóch etapach. W pierwszym należy wybrać płeć. Konto można założyć jako kobieta lub mężczyzna, a ponadto jako para i osoba trans. Tradycyjne portale randkowe nie dają takiej możliwości. W serwisie będziemy posługiwać się nazwą profilu i należy ją samodzielnie wymyślić.

Żeby zakończyć pierwszy krok w rejestracji, należy podać jeszcze hasło, e-mail, datę urodzenia i miejscowość, żeby łatwiej znajdywać osoby z okolicy. Drugi etap procesu rejestracyjnego to potwierdzenie podanego adresu mailowego. Wystarczy kliknąć odnośnik lub link, które przekierują nas do profilu.

Pozostaje go uzupełnić. Początkowo konto funkcjonuje jako niezweryfikowane. Nawet w kilka minut po rejestracji można przekonać się o popularności serwisu. W zakładce wiadomości pojawiają się wiadomości od innych użytkowników. Plusem jest to, że pochodzą one od osób z okolicy.

Logowanie

Formularz logowania znajduje się na głównej stronie. To niewątpliwie przyspiesza wstęp do serwisu. Po pierwszym logowaniu, które następuje po potwierdzeniu adresu mailowego, konieczne jest uzupełnienie naszych danych. Żeby korzystać w pełni z funkcjonalności, jakie oferuje serwis, należy posiadać aktywne konto VIP.

Dla nowego użytkownika limit rozmów i wypowiedzi wynosi 0. Jednak wystarczy dodać zdjęcie do profilu lub aktywować konto VIP, by to zmienić. Dowiedzmy się zatem, za co trzeba zapłacić. Cennik Datezone nie różni się zbytnio od innych portali.

Datezone konto darmowe

Zwykłe konto, czyli nieopłacone posiada status konta niezweryfikowanego. Po dodaniu zdjęcia do własnego profilu zyskujemy możliwość rozmów i wypowiedzi z limitem do 3 dziennie. Dodawane zdjęcia i filmy wymagają zatwierdzenia przez moderatora, co wiąże się z wydłużeniem czasu, zanim pojawią się one w serwisie.

Datezone konto VIP

Konto VIP to usługa płatna, która zmienia status konta na zweryfikowane. Nie musimy dodawać fotografii profilowej, by móc korzystać z możliwości nowych rozmów i wypowiedzi. W przypadku tego konta limit wynosi 30 dziennie. Materiały, zdjęcia i filmy, wrzucane na profil nie wymagają moderacji. Dzięki temu automatycznie trafiają na nasz profil i są widoczne dla innych. Wykupując konto VIP, otrzymujemy informacje o tym, kto odwiedził nasz profil. Opłata za konto VIP wynosi:

9,90 za dzień,
od 29,90 za 30 dni,
od 69,90 zł za 90 dni,
od 199,90 zł za 360 zł.

Koszt uzależniony jest od formy płatności, a tych mamy do wyboru trzy rodzaje: karta płatnicza (dotpay), przelew internetowy (dotpay), telefon (justpay).
Datezone konto SUPER VIP

Ten prestiżowy status można uzyskać od niedawna. Konieczne jest uiszczenie opłaty w wysokości 99,90 zł za 30 dni. Status SUPER VIP daje możliwość nowych rozmów i wypowiedzi bez limitów. Zdjęcia i filmy nie wymagają moderacji. Widzimy, kto oglądał nasz profil.

Wysłane przez nas wiadomości zostają wyświetlone u innych w pierwszej kolejności. Konto SUPER VIP pozwala na więcej również w kwestii ukrywania tożsamości. Istnieje bowiem opcja ukrywania swojego wieku przed innymi użytkownikami. Dzięki temu możemy być jeszcze bardziej anonimowi.

Abonament VIP oraz SUPER VIP wykupiony poprzez kartę płatniczą lub telefon zostają odnowione automatycznie. To wygodne, by nie musieć pilnować terminu wygaśnięcia pakietu. Osoby, które nie zamierzają przedłużać abonamentu, mogą wyłączyć opcję automatycznego odnawiania konta w zakładce „Ustawienia”.
Datezone – serwis o różnych funkcjach

Wyszukiwanie osób w portalu Datezone

Żeby znaleźć osoby pod kątem indywidualnych preferencji, należy skorzystać z opcji „Szukaj”. Serwis umożliwia bardzo szczegółowe przeszukiwanie użytkowników. Zatem jeśli chcemy zwiększyć szansę na znalezienie odpowiedniej osoby, koniecznie wypełnijmy profil. Można również skorzystać z prostej wyszukiwarki lub znaleźć kogoś po jego nicku. Od razu można sprecyzować, o jaki rodzaj znajomości nam chodzi. Mamy do wyboru:

cyber seks,
dłuższą znajomość,
flirt,
miłość,
przyjaźń,
realne spotkania,
romans,
seks bez zobowiązań.

Ponadto można przeszukać użytkowników w celu znalezienia sponsora lub jako sponsor. Jak widać, Datezone.com to nie tylko seks randki, ale także okazja do znalezienia stałego związku, miłości.
Galeria zdjęć i filmów

Serwis Datezone.com to niemal biblioteka zdjęć oraz filmów o treści erotycznej. To amatorskie produkcje, które publikują jego użytkownicy. Dostęp do tych materiałów mają również użytkownicy podstawowego konta. Filmy i zdjęcia można przeglądać, filtrując je ze względu na płeć oraz okres zamieszczania. Zamieszczone zdjęcia inni użytkownicy mogą polubić oraz skomentować.
Kamery

Każdy zalogowany użytkownik Datezone może oglądać na żywo to, co inni zechcą pokazać. Można także samemu uruchomić kamerę, nawet jako użytkownik niezweryfikowany.
Grupy

Serwis skupia użytkowników w rozmaitych grupach. Dołączenie do wybranej grupy pozwala na poznanie osób o podobnych zainteresowaniach.
Imprezy

Portal daje możliwość śledzenia imprez organizowanych w okolicy i nie tylko. W tej zakładce pojawiają się głównie zaproszenia do uczestnictwa w seksie grupowym.
Ogłoszenia towarzyskie

Użytkownicy Datezone oprócz wrzucania i przeglądania zdjęć oraz filmów, wyszukiwania osób pod kątem własnych preferencji, mogą zamieszczać ogłoszenia. Pozwala to na uzyskanie skonkretyzowanych odpowiedzi od osób zainteresowanych.

Inne funkcje w Datezone

Użytkownik może blokować innych. Skorzystanie z opcji dodania innego użytkownika na czarną listę powoduje zablokowanie wstępu na nasz profil innym.

Korzystanie z Datezone

Z tego serwisu erotycznego można korzystać zarówno poprzez komputer, jak i w wersji mobilnej przeglądarki czy w aplikacji. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z oprogramowaniem Android.
Datezone – zalety i wady serwisu, na co uważać

Portal Datezone żyje i po założeniu konta nikt nie powinien narzekać. Liczba aktywnych użytkowników przekłada się dużą ilość zdjęć oraz filmów. Uzupełnione konto ma szansę na uzyskanie sporej liczby wiadomości. Wykupienie abonamentu w serwisie pozwala na szerokie możliwości.

Duża liczba funkcji sprawia, że ma się poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Znalezienie osoby o podobnych zainteresowaniach nie jest trudne i można tego dokonać na co najmniej kilka sposobów. Portal jest bardzo przystępny, a informacje o funkcjach i kosztach zostały przedstawione czytelnie.

Przed rejestracją warto zapoznać się z regulaminem portalu. W zakładce „Nowości” przeczytamy o nowych funkcjonalnościach i zmianach w dotychczasowych. Brak ukrytych opłat oraz czytelne menu to niewątpliwie zalety Datezone. Do wad możemy zaliczyć obecność niezweryfikowanych kont, ale w razie potrzeby możemy je przecież zablokować.

Jedna myśl na temat “Datezone – opinie, logowanie, recenzja

  • 29 stycznia, 2020 o 8:19 pm
    Permalink

    DateZone to serio fajny portal! Myślę, że jeden z lepszych! Dużo aktywnych użytkowników i nawet bez VIPa można sporo zdziałać. Miałam mieszane uczucia co do portali randkowych ale gdy dowiedziałam się o nich trochę więcej, to zmieniłam zdanie. Wpadłam na stronę erozabawa.pl i poczytałam trochę co i jak.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *