Academic singles – opinie, działanie – recenzja

Chcesz kogoś poznać? Szukasz miłości? Brakuje Ci towarzyskich spotkań, na których możesz się zakochać? Teraz to możliwe, ponieważ portal randkowy Academic Singles z chęcią pomoże Ci odnaleźć tą właściwą osobę. Academic Singles jest nowoczesny, wygodny w użyciu, prosty w obsłudze, no i co najważniejsze, góruje na nim rzetelność i profesjonalizm. Jeśli szukasz czegoś realnego i jesteś gotowy/a na długotrwałe relacje, to trafiłeś/aś w idealne miejsce.

Dziś wiele osób poświęca większość swojego czasu karierze, ciężkiej pracy, zapominając przy tym o życiu prywatnym, pasjach i marzeniach. A przecież bez rozwoju sfery osobistej nasze życie prędzej czy później straci sens, stanie się monotonne i szare. Na szczęście na Academic Singles znajdują się osoby, które potrafią rozdzielić życie towarzyskie od zawodowego.

Warto skupić się na nazwie popularnego portalu. Academic to z angielskiego bystry, uczony, zatem tutaj zdobyta wykształcenie ma znaczenie i znajdzie się dużo ludzi, którzy cenią posiadanie wiedzy i doświadczenia. Strona ta została stworzona specjalnie dla Ciebie! Może wkrótce znajdziesz swoją drugą połówkę.

Rejestracja i logowanie

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tym portalem randkowym, najpierw musisz się zarejestrować. Ten proces jest bezpłatny, łatwy i szybki. Podczas rejestracji należy zaznaczyć swoją płeć, wybrać płeć osób, z którymi chciałbyś/chciałabyś się umówić, następnie wpisujesz swój adres e-mail, tworzysz hasło i gotowe! Mailem powinien przyjść link aktywacyjny do strony. Trzeba w niego kliknąć i konto jest już stworzone. To proste, prawda?

Kolejnym istotnym krokiem, który uzupełni Twój profil, jest wypełnienie testu osobowości. Pytań jest wiele, ale umożliwioną one później szybsze znalezienie właściwej osoby. Ponadto, ich wypełnianie to sama przyjemność, są proste, czytelne i zrozumiałe. Zaznaczenie odpowiedzi zajmuje kilka minut.

Logowanie to nic innego jak podanie loginu, czyli adresu mailowego oraz wpisanie hasła, które utworzyłeś/aś podczas rejestracji. Po wybraniu opcji „Zaloguj” zostajesz od razu przekierowany/a na stronę główną. Gdyby Twój adres e-mail uległ zmianie albo chciałbyś/chciałabyś zmienić hasło, to wystarczy wejść w ustawienia i uaktualnić dane. Należy jednak pamiętać, że mail to jednocześnie Twój login. Oznacza to, że osoby, które wcześniej zapamiętały Twoją nazwę, teraz będzie im Cię trudniej odnaleźć.

Zarówno po rejestracji, jak i po logowaniu, Academic Singles gwarantuje użytkownikom pełną prywatność. Dane nigdy nie wychodzą poza krąg portalu, nikomu nie są udostępniane. Nikt nie może też zajrzeć do Twojej skrzynki pocztowej, wszystko jest tylko dla Ciebie. Pojawiła się również opcja, że możesz zdecydować kto będzie mógł oglądać Twoje zdjęcia.

Jak działa serwis?

Dla osoby stawiającej pierwsze kroki na Academic Singles widoczne są wskazówki i podpowiedzi, jak poruszać się po portalu. Niemniej jednak platforma jest łatwa w obsłudze, nie ma trudnych funkcji, zatem każdy powinien sobie poradzić.

Na portalu możemy swobodnie się odnaleźć. Najczęściej korzystamy z trzech najważniejszych opcji. Są to strona główna, kontakty oraz skrzynka, do której przychodzą Ci wiadomości i powiadomienia bezpośrednio z Academic Singles albo (co ważniejsze) od osób, które są Tobą zainteresowane.

• Wskazówki dla kobiet korzystających z serwisu:

1. Co jest najważniejsze na takiej stronie? Musisz dobrze się zaprezentować, zatem chodzi tu o zdjęcie! Pamiętaj, żeby wybrać takie, które jest aktualne, jesteś na nim uśmiechnięta – chcesz przyciągnąć swoim wyglądem, a później zachwycić charakterem. Takie zdjęcie to tutaj Twoja wizytówka, dlatego dobrze jest się o nie postarać. Dużo kobiet nie zwraca uwagi na to, jakie ustawiają sobie zdjęcie profilowe, a przecież to ma duże znaczenie. Jeśli na fotografii nie jesteś do siebie podobna, to pomyśl jak czuje się osoba, która na stronie widząc kogoś innego, w rzeczywistości są zupełnie zbici z tropu, zmieszani i skonsternowani lub jak czułabyś się Ty, gdyby Twój wymarzony partner po opuszczeniu Internetu był do siebie w ogóle niepodobny.

2. Nie miej obaw przed rozpoczęciem rozmowy jako pierwsza. Jeśli podoba Ci się ta druga osoba, śmiało pisz. Stereotypowe myślenie już dawno nie jest w modzie. Raz się żyje!

3. Na początku nie pisz o polityce, religii, globalizacji, ekonomii oraz innych ciężkich tematach. Zazwyczaj znajomości łatwiej się nawiązuje pisząc lub rozmawiając o sprawach przyjemnych, lekkich jak plany na wakacje, ulubione zespoły muzyczne albo pasje.

• Wskazówki dla mężczyzn korzystających z serwisu:

1. Na tym portalu randkowym masz wiele możliwości, wiele osób szuka poważnej i szczerej miłości. Dlatego postaraj się nie wysyłać do każdego podobnych wiadomości. Spersonalizuj styl pisania, poziom humoru – każdy jest inny, a na „typowe zagrywki” nikt nie ma czasu i energii. Wtedy osoba po drugiej stronie będzie wiedziała, że Ci na niej zależy, że jesteś mądry i troszczyć się jednocześnie o los swój i tej drugiej połówki.

2. Bądź odważny! Nie bój się zagadywać, pytać i uważnie słuchać. To dodatkowe atuty, które są wysoko cenione. Dowiedz się jak najwięcej tylko umiesz o partnerce, wybadaj co lubi, czego nie, jakie ma marzenia, czym się w życiu kieruje.

3. Dziś coraz więcej kobiet lubi, gdy facet ma poczucie humoru oraz dystans do samego siebie.

Funkcje na portalu

Testy osobowości – Academic Singles zyskało dużą popularność dzięki kwestionariuszom, które wypełnia się na początku. Dzięki konkretnym odpowiedziom łatwiej jest dopasować cechy dwóch użytkowników.

Pomoc w nawiązywaniu kontaktów – jeśli chcesz rozpocząć rozmowę z zupełnie nową osobą, możesz wybrać opcję pytań pomocniczych podsuwanych przez platformę. Właśnie w taki sposób może wyjść z tego ciekawa i zabawna konwersacja.

Aplikacja – portal randkowy przygotował się na każdą ewentualność, dlatego z myślą o wygodzie i lepszej komunikacji stworzono aplikację na telefony i tablety. To innowacyjne i bezproblemowe rozwiązanie.

Darmowe konto

Darmowe konto zapewnia bezpłatną rejestrację, wypełnienie kwestionariusza, przeglądanie zaproponowanych kontaktów oraz napisanie wiadomości, w której możesz wykorzystać maksymalnie cztery tysiące znaków. Taka wersja pozwala użytkownikom na poznanie specyfiki strony i jej funkcji.

Konto premium

Za pierwszy miesiąc płacisz tylko 20 złotych. Trzeba jednak pamiętać o tym, że gdybyśmy nie wypowiedzieli umowy na siedem dni przed jej zakończeniem, to premium automatycznie będzie przedłużone o kolejne trzy miesiące. Są jeszcze dwie opcje. Druga to możliwość posiadania konta przez 3 miesiące w cenie 79,90 złotych. Trzecią (najatrakcyjniejsza) wykupujesz dostęp na pół roku za jedyne 59,90 złotych. Tak jak w przypadku opcji pierwszej, tutaj również należy pamiętać, że jeśli nie chcemy dłużej korzystać z portalu Academic Singles to trzeba złożyć wypowiedzenie, inaczej (tak jak powyżej) umowa zostanie przedłużona. Dużo osób o tym zapomina.

Co oferuje posiadanie wersji premium? Możemy pisać i odbierać nieskończoną ilość wiadomości, przeglądać swobodnie zdjęcia innych, na swoim koncie sprawdzić kto ostatnio odwiedzał Twój profil i dodawać kontakty do zakładki ulubione. Spotkanie można zorganizować jedynie, gdy posiadasz konto płatne. W przypadku gdy chcemy korzystać z serwisu w 100%, najlepiej kupić konto premium. Ważna informacja! Przy zakupie premium podaje się numer swojej karty kredytowej bądź płatniczej.

Wyszukiwanie

Na Academic Singles figuruje aż 300 tysięcy singli, którzy szukają miłości. Są z całej Polski: z Wrocławia, Poznania, Olsztyna, Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy, Łodzi, ze Szczecina. Na pewno znajdziesz kogoś dla siebie. W wyszukiwarkę możesz wpisać miasto, pożądane kryteria, cechy.

Zalety i wady

Plusy:

 • aplikacja, którą możesz za darmo pobrać na swój telefon i tablet,
 • profesjonalne i bezpłatne kwestionariusze,
 • darmowa rejestracja,
 • przetestowanie działania Academic Singles,
 • wysyłanie wiadomości do innych użytkowników,
 • prosty w obsłudze,
 • ładna szata graficzna,
 • możliwość znalezienia drugiej połówki,
 • bezpieczeństwo i anonimowość,
 • w przypadku złego zachowania bądź łamania regulaminu osoby są blokowane,
 • można zrezygnować w każdej chwili.

Minusy:

 •  mając konto bezpłatne nie jesteśmy w stanie za dużo zdziałać na portalu,
 • wszystkie pełne i dobre funkcje są dostępne tylko w wersji premium,
 • serwis nie informuje o wygasaniu umowy, trzeba to kontrolować samemu,
 • przy zakupie wersji premium podaje się numer karty kredytowej lub płatniczej.

2 myśli na temat “Academic singles – opinie, działanie – recenzja

 • 17 listopada, 2019 o 6:14 pm
  Permalink

  Omijać z daleka ten portal…banda oszustów pobierających bezprawnie pieniądze z konta. Uwolniłam się od nich tylko za pomocą Adwokata.

  Odpowiedz
  • 18 lutego, 2020 o 4:49 pm
   Permalink

   Hej, moja Przyjaciółka dała się na to nabrać. Kto Ci pomógł się z tego wykaraskać?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *