Be2 – działanie, porady, logowanie, opinie

Be2 to cieszący się sporą popularnością portal randkowy. Jest jednym z najdłużej działających na polskim rynku. Strona działa od 2004 roku i ma ponad 2 miliony zarejestrowanych użytkowników z całego świata. Platforma przeznaczona jest głównie dla osób, które szukają poważnego i stałego związku, a nie krótkich i przelotnych romansów.  Stosunek kobiet do mężczyzn korzystających z portalu wynosi 57 do 43, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Rejestracja na portalu Be2

Rejestracja w serwisie jest nieskomplikowana i przebiega bardzo szybko. Proces ten jest w pełni darmowy i dostępny dla każdego. Wystarczy wpisać swój adres e-mail oraz hasło oraz uzupełnić pole dotyczące płci oraz grupy jaką jesteś zainteresowany (kobiety lub mężczyźni), a następnie kliknąć przycisk „dalej”.

UWAGA!!!
Portale randkowe z największą ilością zarejestrowanych kobiet:

1. Sprawdź Top 1

2. Sprawdź Top 2

Portale oferujące niezobowiązujące spotkania dla osób dorosłych.

1. Sprawdź Top 1

2. Sprawdź Top 2

Kolejnym etapem utworzenia konta jest wypełnienie specjalnie opracowanego testu psychologicznego, który pozwoli na odpowiednie dopasowanie partnera o podobnym charakterze i preferencjach. Test osobowości na portalu Be2 bazuje na pytaniach o zakresie psychologicznym, socjologicznym i antropologicznym. Administratorzy portalu oraz twórcy testu zapewniają, że bazuje on na metodach naukowych. Wypełnienie testu pozwala serwisowi na odnalezienie i dopasowanie partnera, który spełnia Twoje oczekiwania.

Platforma robi to za pomocą specjalnie skonstruowanego algorytmu oraz na podstawie geolokalizacji, dzięki czemu są to dodatkowo osoby mieszkające w Twojej okolicy. Serwis gwarantuje, że bez względu na to, czy pochodzisz z miasta, czy z małej wsi, na portalu znajdzie się choć jeden użytkownik mieszkający w pobliżu. Test ten składa się między innymi z pytań dotyczących tego, jaką osobą jesteś (ogólny opis charakteru), jakiego rodzaju związek preferujesz, w jaki sposób zachowujesz się na początku znajomości, a także w jaki sposób postrzegasz miłość oraz pojęcie romantyzmu. Każde z tych pytań ma za zadanie ułatwić algorytmowi dopasowanie do użytkowników najlepszych możliwych par.

Rozwiązanie takiego testu jest w pełni darmowe i daje kilka dodatkowych korzyści – przedstawia opis idealnego parntera, a także listę rekomendacji spośród zarejestrowanych na portalu użytkowników, z którą możesz zapoznać się bez żadnych zobowiązań. Kiedy jednak znajdziesz kogoś, kto Cię zainteresuje, będziesz musiał wykupić opcję premium, aby uzyskać dostęp do takich opcji jak wysyłanie wiadomości oraz przeglądanie zdjęć. Twórcy gwarantują, że podczas trwania okresu premium wymienisz wiadomości z przynajmniej 10 różnymi osobami, a jeśli tak się nie stanie to będzie on przedłużany bezpłatnie!

Dodatkowo, oprócz możliwości sprawdzenia dopasowań zaproponowanych przez algorytmy portalu, masz wgląd do listy nowych użytkowników. Możesz skorzystać również z zaawansowanych wyszukiwań, które pozwolą Ci znaleźć interesujących mężczyzn lub kobiety, które naprawdę pasują do Twojego opisu idealnego partnera.

Gdy wypełnisz 80% testu osobowości, zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych i kilku informacji na swój temat. Dzięki temu Twój profil na portalu stanie się kompletny. Pola jakie musisz uzupełnić to:

 • nazwa użytkownika, którą chcesz się posługiwać;
 • data urodzenia;
 • bardziej szczegółowe informacje na Twój temat, dotyczące np. Twojego wzrostu, koloru oczu, pochodzenia etnicznego, zawódu, który wykonujesz, zdobytego wykształcenia, stosunku do alkoholu itd.;
 • kraj oraz region, w którym mieszkasz (umożliwi to wyszukiwanie partnerów/partnerek mieszkających w okolicy);
 • opis zawierający informacje na temat Twojego charakteru oraz oczekiwaniach wobec drugiej osoby

Płatne konto premium

Portal Be2 jest dość drogi. Trzymiesięczne członkostwo premium kosztuje tam 150zł. Jest odnawiane automatycznie, co oznacza że po upływie 3 miesięcy od wpłaty, ta sama kwota zostanie ponownie pobrana z Twojego konta bez poprzedniego uprzedzenia. Od czasu do czasu na stronie dostępne są różne promocje. Jest to dobra okazja do nabycia członkostwa premium w zdecydowanie niższej cenie. Administratorzy portalu zapewniają, że 40% użytkowników, którzy wykupili dostęp do konta premium znalazło na portalu swoją miłość. Dodatkowym przywilejem jaki otrzymujesz po wykupieniu konta premium jest możliwość wglądu do listy osób, które zajrzały na Twój profil.

W przypadku tego portalu korzystanie z bezpłatnego konta jest bez sensu, gdyż daje ono jedynie możliwość rozwiązania testu osobowości oraz uzupełnienia swojego profilu. Dopiero wykupienie członkostwa w opcji premium daje możliwość wymiany wiadomości z innymi użytkownikami oraz opcję zobaczenia ich zdjęć profilowych.

Funkcje portalu Be2

Wyszukiwarka jaka oferuje serwis jest bardzo pomocna podczas poszukiwań. Pozwala dokładnie określić swoje preferencje w stosunku do poszukiwanej osoby.

Kolejna przydatną funkcją jest funkcja „zrób pierwszy krok”, która pozwala zwrócić na siebie uwagę oraz przesłać sygnał osobie, która Cię zainteresuje. Po przesłaniu takiegi sygnału konieczne jest otrzymanie upoważnienia, które pozwoli zobaczyć profile innych osób zarejestrowanych w portalu. Dlatego też niezwykle ważne jest wypełnienie w pełni swojego profilu.

Bardzo ciekawą i oryginalną funkcją serwisu jest możliwość zwrócenia się o pomoc do specjalisty, który pomaga w nauce właściwego podejścia i zaczepienia drugiej osoby bez popełnienia faux pas. Dzięki temu możesz uniknąć naprawdę wielu niezręcznych i mało przyjemnych sytuacji.

Portal Be2 posiada również swojego bloga, na którym możesz przeczytać historie miłosne par, które poznały się właśnie za pośrednictwem tego portalu. Ma to potwierdzać skuteczność tego miejsca.

Platforma Be2 wypuściła na rynek również aplikację na telefon, dzięki której możesz wymieniać wiadomości z dowolnymi użytkownikami, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Wystarczy, że posiadasz telefon z dostępem do internetu.

Ochrona danych osobowych

Bardzo często administratorzy portali randkowych nie przestrzegają do końca polityki prywatności oraz nie weryfikują kont, które powstają na platformach. Na Be2 nie ma potrzeby obawiania się o bezpieczeństwo danych. Twój e-mail i numer telefonu, które zostały przez Ciebie udostępnione podczas rejestracji są ściśle strzeżone i żadne nieupoważnione osoby nie mają do nich dostępu. Ty sam decydujesz o tym, z kim i jakimi informacjami się podzielisz.

Zalety serwisu Be2

 • Z serwisu korzysta spora liczba użytkowników, co zwiększa Twoje szanse na poznanie kogoś odpowiedniego.
 • Serwis oferuje możliwość wykonania specjalistycznego testu osobowości, który pozwoli na dopasowanie idealnego partnera, spełniającego Twoje oczekiwania.
 • Serwis umożliwia odnalezienie profili osób, które mieszkają w pobliżu Ciebie.
 • Twoje dane są dobrze chronione i osoby trzecie nie mają do nich dostępu.
 • Aplikacja na telefon.

Wady serwisu Be2

 • Funkcje bezpłatnego konta są bardzo ograniczone i nie pozwalają na nawiązanie kontaktu oraz przeglądanie zdjęć.
 • Opłaty za członkostwo premium są dość wysokie i są odnawiane automatycznie, bez powiadomienia o tym użytkownika
 • Portal nie posiada zbyt wielu funkcji komunikacji z innymi użytkownikami.

Jedna myśl na temat “Be2 – działanie, porady, logowanie, opinie

 • 28 października, 2019 o 6:13 pm
  Permalink

  Be 2. Oszuści i naciągacze.Uważajcie na swoje konta bankowe !!!! Nie podawajcie numerów kart kredytowych , ani żadnych danych. W razie gdy już podaliście nr. karty kredytowej zastrzegajcie ja natychmiast i wymieniajcie na nowe!!!! Firma z Luxemburga….ponoć taki adres w ogóle nie istnieje.
  Poczytajcie opinie na forach i publikacjach internetowych…wtedy zrozumiecie .

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *