Fotoflirt – porady, opinie, jak korzystać

Randkowanie online obecnie staje się coraz bardziej popularne. Serwis randkowy Fotoflirt jest jednym z największych portali tego typu w Polsce, ale także i w Europie. Jest on dostępny w kilku krajach i posiada wiele wersji językowych. Firma Entrex e.K jest jej właścicielem. Dane udostępniane na stronie mówią, iż baza użytkowników sięga 4 milionów, a każdego dnia rejestruje się około 2 tysiące nowych osób. Fotoflirt.pl to miejsce, gdzie można poznać nowych ludzi i spędzić dobrze czas na chociażby flirtowaniu z osobą, która nam się podoba.

Portal umożliwia przetestowanie konta premium przez 30 dni, bez żadnych zobowiązań. Fotoflirt.pl wyróżnia się wśród portali randkowych tym, że opiera się on na dodawaniu zdjęć, jak sama jego nazwa wskazuje. Co więcej, użytkownicy mogą być pewni, że nie napotkają fałszywych ludzi, gdyż zamieszczane fotografie są kontrolowane przez administratorów. W tym artykule dowiedzą się Państwo szczegółów na temat strony Fotoflirt.pl – zapraszamy do lektury!

fotoflirt logowanieRejestracja na Fotoflirt?

Aby dokonać rejestracji na Fotoflirt, należy wybrać sobie nazwę użytkownika, wpisać hasło i adres e-mail. Po sprawdzeniu oraz aktywacji konta przez moderatorów możemy opisać swój profil aby zwiększyć szansę na zainteresowanie innych naszą osobą. Fotoflirt to portal, który połączył tysiące osób. Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość przeglądania profili innych osób, pisania wiadomości, wyszukiwania potencjalnych partnerów spełniających konkretne kryteria oraz dodawania swoich zdjęć. Jeśli należymy do osób nieśmiałych, możemy też czekać na wiadomości od innych osób.

Kiedy się wylogujemy, możemy ponownie się zalogować wpisując jedynie adres e-mail oraz hasło – jest to bardzo proste. Regulamin mówi, iż należy przesłać skan dowodu osobistego, uprzednio zamazując dane, których nie chcemy podawać, zostawiając jedynie imię i nazwisko oraz zdjęcie. Ma to mieć na celu sprawdzenie autentyczności danej osoby i zapobiec zakładaniu fałszywych profili. Jednakże obecnie nie jest to wymagane podczas zakładania konta.

fotoflirt rejestracjaFunkcje Fotoflirt? Jak z niej korzystać i flirtować?

Fotoflirt to portal randkowy na którym jest wiele funkcji ułatwiających znalezienie idealnego partnera. Możemy m.in:

 • korzystać z wyszukiwarki
 • dodawać nasze zdjęcia
 • sprawdzać, kto odwiedzał nasz profil
 • zobaczyć, czy nasza wiadomość została wyświetlona
 • zablokować innym osobom opcję ukazywania tego, że byliśmy na ich profilu

Korzystanie z Fotoflirt jest bardzo proste, a sama strona jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Wystarczy, że odszukasz interesującą Cię osobę i do niej napiszesz.

 Opcja darmowego konta i premium na Fotoflirt.pl

Po założeniu konta otrzymujemy darmową, 30-dniową wersję konta premium. Po tym czasie tracimy możliwość używania wszystkich opcji serwisu i korzystanie z niego staje się ograniczone. Warto wtedy wykupić wersję premium, szczególnie jeśli byliśmy zadowoleni z portalu w trakcie korzystania z darmowego okresu testowego. Konto premium zapewnia nam między innymi dodawanie fotografii, odwiedzanie wszystkich profili czy ukrywanie swojej aktywności na portalu.

Decydując się na konto premium, warto pamiętać o tym, iż cennik jest podawany w walucie Euro. Dodatkowo, strona posiada opcję cyklicznego odnawiania płatności za płatne konto, zatem trzeba na to zwracać uwagę, jeśli chcemy na przykład z niego korzystać tylko przez dwa miesiące. Jeżeli chcemy zrezygnować z tej opcji, wystarczy że wejdziemy w ustawienia naszego konta i zakończymy automatyczne dokonywanie płatności 3 dni przed końcem ważności płatnych usług. Ceny za płatne usługi zależą od kursu waluty Euro i w przybliżeniu prezentują się następująco:

 • 1 miesiąc – 14,90 euro (65 zł)
 • 3 miesiące – 29,90 euro (129 zł) / 9,97 euro za miesiąc
 • 6 miesięcy – 49,90 euro (214 zł) / 8,32 euro za miesiąc

Płatności można dokonać poprzez:

 • wykonanie przelewu bankowego
 • płatność za pomocą serwisu PayPal
 • płatność gotówką

Co wyróżnia ten portal randkowy i o czym warto wiedzieć przed rejestracją na Fotoflirt?

Na serwis Fotoflirt warto zwrócić uwagę przede wszystkim dlatego, iż jest na nim zarejestrowana spora liczba użytkowników. Informacje na stronie głównej portalu mówią, iż codziennie dołączają do niego nowe osoby chętne do flirtowania i nawiązywania znajomości. Na Fotoflirt każdy może znaleźć kogoś idealnego dla siebie. Inną zaletą są ciekawe funkcje na serwisie – jest nią na przykład opcja dostrzeżenia osób, które wcześniej przeglądały nasz profil albo tego, kto przeczytał naszą wiadomość.

Jeżeli wolimy korzystać z urządzenia mobilnego niż z komputera, będziemy jeszcze bardziej zadowoleni – z Fotoflirt można korzystać na smartfonie z systemem Android lub iOS. Jeżeli chodzi o wady tejże strony, jest ich stosunkowo mało. Rzeczą, która może się nie podobać niektórym osobom może być to, iż Fotoflirt jest bezpłatny i nieograniczony limitami tylko przez pierwsze 30 dni po dokonaniu rejestracji – po upłynięciu tego czasu należy albo dokonać płatności, albo ponownie założyć konto, co jednak jest trochę niekomfortowe.

Jeżeli chodzi o cenę za miesiąc konta premium, nie należy ona do najtańszych, w porównaniu do innych na serwisach randkowych tego typu. Inną kwestią, o której również warto wiedzieć, jest to, iż jest to portal zagraniczny, z Niemiec, zatem ceny są podawane w Euro. Ewentualne opłaty za portal wynikają z obecnego kursu naszej waluty do Euro. Jeśli natomiast chodzi o wygląd strony, jest to już kwestia gustu danej osoby. Jest ona przejrzysta, jednak wykonana bez dbałości o szczegóły, co może mieć wpływ na komfort i przyjemność korzystania z niej.

Randkowanie online na Fotoflirt.pl – dobra decyzja

W serwisie Fotoflirt jest obecna spora liczba użytkowników, co zapewnia dużą ilość potencjalnych partnerów. To ty decydujesz, z kim chcesz dzielić życie – wyszukiwarka umożliwia odszukanie drugiej połówki. Jeżeli nie jesteś tak pewny siebie, jest to bardzo dobra opcja, ponieważ randki online to sposób, aby spotkać się w rzeczywistości tylko wtedy, kiedy będziesz na to gotowy. Gdy masz ochotę i wolny czas na rozmowy oraz flirtowanie, możesz to robić – nie musisz się z nikim na to umawiać.

Dodatkowo, nie musisz się nawet szykować na spotkanie, możesz nawet czatować w piżamie, nie wychodząc ze swojego pokoju. Randkowanie online jest niezwykłe, ponieważ masz możliwość nawiązania kontaktu z osobą, która znajduje się daleko od Ciebie, a także może zdarzyć się, że będziesz rozmawiał z osobą ze swojego sąsiedztwa i poznasz ją w rzeczywistości znacznie prędzej, niż byś się spodziewał.

W sieci możesz ukazać swą oryginalność – spraw, aby Twój profil wyjątkowy i wyróżniał się od innych. Strona Fotoflirt jest godna uwagi, jeżeli jesteśmy w trakcie poszukiwań osoby, z jaką moglibyśmy wieść wspólne życie. Sporo osób poznało na tym serwisie miłość swojego życia. Może warto zatem spróbować, skoro pierwszy miesiąc jest darmowy i mamy dostęp do wszystkich funkcji serwisu, bez żadnych opłat. Jest to wystarczająca ilość czasu, aby przejrzeć stronę i wyszukać interesujące nas osoby.

Jedna myśl na temat “Fotoflirt – porady, opinie, jak korzystać

 • 12 listopada, 2019 o 12:19 pm
  Permalink

  Foto flirt to oszustwo nieprawidłowe dane, stare nieaktualne zdjęcia, użytkownicy piszą nieprawdę

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *