Edarling – jak korzystać, opinie – recenzja serwisu

Edarling to jeden z czterech wiodących portali randkowych w Polsce, a także jedna z najbardziej liczących się w tej branży platform w Europie. W Polsce pojawiła się ona w 2010r. i szybko zaczęła zdobywać popularność, która do dziś nie słabnie. Platforma jest skierowana przede wszystkim do osób, które szukają długotrwałej relacji i poważnego, stałego związku.

Opiera się na wypracowanym przez twórców systemie matematycznym, służącym odnajdywania partnerów, którzy wzajemnie odpowiadają swoim oczekiwaniom i preferencjom, biorąc także pod uwagę dane demograficzne i profile psychologiczne. Edarling przywiązuje wysoką wagę do jakości świadczonych usług, bezpieczeństwa i zadowolenia swoich użytkowników. Jest laureatem wielu wyróżnień, a także zdobywcą uznanych certyfikatów, przyznawanych przez niezależne organizacje.

Edarling rejestracja

Proces rejestracji na platformie Edarling jest bardzo prosty. Najpierw należy wypełnić formularz rejestracyjny (podać podstawowe dane oraz zapoznać się z regulaminem). Rejestracja jest darmowa i po jej dokonaniu można przystąpić do bezpłatnego testu osobowości. Test jest dosyć szczegółowy, na jego wypełnienie należy przeznaczyć ok. 45 minut. Składa się z poszczególnych części, które mają na celu ustalenie cech charakteru rejestrującego, rodzajów jego relacji z innymi ludźmi, preferencji w doborze partnera i podejścia do związku.

Po rejestracji i wypełnieniu testu osobowości, automatycznie znajdziemy się na stronie startowej platformy. Pokazuje ona wszystkie istotne informacje dotyczące profilu, listę „Partner dla Ciebie”, w której znajdziemy pierwsze, dobrane do naszej osoby propozycje, oraz „Goście”. Ponadto strona startowa daje dostęp do podglądu ostatnich wiadomości, a także wielu innych opcji.

Opłaty zależne od rodzaju członkostwa

Rejestracja, wykonanie testu osobowości oraz uzyskanie jego wyniku jest całkowicie bezpłatne. Darmowe jest także podstawowe członkostwo z ograniczonymi możliwościami użytkowania, w tym z propozycjami potencjalnych partnerów i podstawowymi czynnościami, które mają na celu poznanie innych użytkowników platformy (wysyłanie i odbieranie tzw. uśmiechów, czyli oznak zainteresowania).

Całość usług nosi nazwę tzw. członkostwa podstawowego. Aby jednak korzystać z pełni możliwości serwisu Edarling należy skorzystać z tzw. członkostwa Premium, które jest płatne. Można je wykupić na 3, 6 lub 12 miesięcy. Członkostwo Premium zapewnia rozbudowany dostęp do funkcji Edarling. Daje możliwość nawiązywania kontaktu i rozmów ze wszystkimi użytkownikami bez żadnych ograniczeń. Wiąże się także z wglądem do wszystkich zdjęć, które publikowane są na platformie oraz otrzymywaniem powiadomień o tym, kto odwiedza i przegląda nasz profil.

Premium to również dostęp do nowej funkcji „Zdecyduj sam”, co oznacza, że otrzymywać można wtedy do dwudziestu dodatkowych propozycji partnerów. Ponadto dosyć istotnymi dodatkami w przypadku tego rodzaju członkostwa jest możliwość sprawdzenia, czy wysłana przez nas wiadomość została odczytana oraz sprawa bardziej techniczna, ale bardzo wygodna – dostęp do wersji mobilnej serwisu.

Edarling logowanie

Proces logowania do platformy jest bardzo prosty i Edarling nie różni się tutaj niemal w niczym od innych portali. Należy otworzyć stronę startową, w polu „Jesteś już naszym użytkownikiem?” wpisać adres e-mail i ustawione w czasie rejestracji hasło, oraz kliknąć przycisk „Zaloguj”. W celu późniejszego wylogowania się z serwisu odszukujemy ikonkę „Wyloguj”, która znajduje się w menu głównym. Cały interfejs jest bardzo przejrzysty i intuicyjny.

Główne zalety edarling

Jeżeli zdecydowaliśmy się na poszukiwanie miłości znalezienie najlepszego portalu randkowego jest najważniejsze. Edarling zdecydowanie wyróżnia się na tle innych serwisów. Zaletą z pewnością jest jego wyraźnie określony profil. Rejestrując się w tym serwisie wiemy, czego możemy się spodziewać. Nie znajdziemy tutaj znajomości na jedną noc i nie nawiążemy niezobowiązującego romansu.

Na portalu rejestrują się ludzie szukający długotrwałej relacji i chcący zbudować stały związek. Jeśli to na tym zależy nam najbardziej, warto wybrać właśnie ten serwis, ponieważ nie każda platforma randkowa jest właśnie na to nastawiona.

Inną zaletą jest precyzyjny i bardzo szczegółowy test osobowości i preferencji, bazujący na wielu czynnikach. Pozwala przypuszczać, że system wyszukujący potencjalnych partnerów, który opiera się na tak solidnych podstawach musi dawać pozytywne rezultaty. Dzięki stosowanej na portalu metodzie doboru partnerskiego prawdopodobnie zostaniemy połączeni z osobami, które rzeczywiście będą do nas pasować i spełniać nasze oczekiwania. Oczywiście dopasowanie poprzez system to nie wszystko, ale wydaje się być naprawdę dobrym początkiem.

Warto zwrócić też uwagę na środki zapobiegające rozczarowaniom swoich użytkowników, którymi posługuje się serwis Edarling. System automatycznie blokuje użytkowników, które stanowić mogłyby zagrożenie dla pozostałych użytkowników lub wzbudzają podejrzenia, co do swoich intencji. Sam test osobowości dosyć mocno i wiarygodnie przefiltrowuje osoby, którym pozwala dołączyć do grona użytkowników poszukujących poważnego związku.

Na platformie funkcjonuje również kilka dodatkowych, często przydatnych elementów. Po pierwsze, mamy możliwość skorzystania z usług ekspertów, którzy mogą pomóc osobom samotnym lub takim, którym z trudem przychodzi nawiązywanie nowych relacji. Po drugie, serwis uruchomił także Dział Obsługi Klienta, który odpowiada na wszelkie pytania, rozwiewa wątpliwości, a także w razie potrzeby może zapewnić wsparcie w poszukiwaniu drugiej połówki. Dodatkowo, na platformie dostępne są różnego rodzaju pomocne poradniki, które dotyczą randek, bezpieczeństwa, relacji i nawiązywania znajomości.

Wady serwisu

Jeżeli mowa o słabszych stronach serwisu, wymienić należy dosyć ograniczone możliwości członkostwa podstawowego. Tak naprawdę nie daje ono zbyt wielu możliwości, a żeby mieć dostęp do pozostałych, już znacznie bardziej interesujących funkcji, należy zdecydować się na płatne członkostwo Premium.

Pamiętać trzeba także o tym, aby w razie rezygnacji z portalu, przerwać je oficjalnie, a nie po prostu przestać z niego korzystać. Jeśli nie zakomunikujemy, że chcemy zakończyć przygodę z członkostwem Premium, zostanie ono przedłużone i nadal będziemy musieli ponosić za nie opłatę.

Podsumowanie

Sposobów na znalezienie miłości i stałego partnera jest wiele. Jeżeli jesteśmy zdecydowani, że warto spróbować zrobić to przez internet, powinniśmy wybrać sprawdzony portal, którego profil i sposób funkcjonowania będzie nam odpowiadał. Jeśli jesteśmy zainteresowani stałym, poważnym związkiem, długotrwałą relacją, a niezobowiązujące przygody nas nie interesują, warto wybrać Edarling.

Nie bez powodu serwis jest tak popularny, ilość nowych użytkowników stale wzrasta. Ma wiele zalet, ale również kilka wad. Warto przyjrzeć się wszystkim aspektom rejestracji na Edarling i na spokojnie podjąć decyzję.

Najważniejsze zaletą jest to, że portal zapewnia użytkownikowi pomoc w razie jakichkolwiek problemów oraz przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa zarejestrowanych na nim osób. Jeżeli profil platformy Edarling nam odpowiada, z pewnością warto spróbować tej drogi w celu osiągnięcia szczęścia.

2 myśli na temat “Edarling – jak korzystać, opinie – recenzja serwisu

 • 9 lutego, 2020 o 10:19 am
  Permalink

  Portal ładnie wygląda pod względem szaty graficznej i menu , natomiast sam funkcjonalność zostawia pewne braki. oprócz opisanej opłaty dodałbym iż tzw dopasowania nijak się maja do wybranych kategorii, np dostając 10 dopasowań , to przy odrobinie szczęścia 2 na 10 będę zgodne z naszym wyszukiwaniem. podobnie jest w opcji w”zdecyduj sam” praktycznie żadna propozycja nie pasuje do d wyboru użytkownika. Odpowiadanie użytkowników na pytania lub wiadomości praktycznie żadna lub bardzo niska. Reasumując portal średni ale zapewnia minimalnie większa szansę na komunikację z kimś normalnym niż pozostałe.

  Odpowiedz
 • 25 stycznia, 2020 o 9:29 pm
  Permalink

  Zasnąć można na tym portalu , obsługuje jakiś śpiący skrzat , szkoda kasy

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *