Erodate – opinie, działanie, porady

Erodate jest portalem randkowym, który oferuje randki erotyczne w sieci. Dzięki Erodate nawiązać można wiele nowych znajomości i spełnić swoje erotyczne marzenia. Serwis polecany jest tylko i wyłącznie osobom dorosłym, które interesują się seks randkami, nie szukają miłości a partnerów seksualnych, tylko na jeden raz albo na stałe spotkania.

Portal kierowany jest do wszystkich osób chcących wprowadzić zmiany w swoje życie erotyczne i spełnić wszystkie swoje ukryte fantazje. Erodate zawiera anonse zarówno kobiet, jak i mężczyzn, za pomocą których można nawiązać i rozwijać kontakty towarzyskie, zwłaszcza te intymne.

Informacje o serwisie

Serwis posiada również opcję szybkiej randki. Portal obejmuje swoim zasięgiem cały kraj, można więc poznać osoby zarówno ze swojego miasta, jak i oddalone od niego wiele kilometrów. Serwis zawiera tysiące ogłoszeń towarzyskich, więc każdy użytkownik znajdzie interesujący go profil.

Aktualnie Erodate posiada aż ponad 230 tysięcy aktywnych użytkowników oraz 2,290,000 załadowanych zdjęć i video. Codziennie użytkownicy przez pośrednictwo tej platformy wysyłają około 340 tysięcy wiadomości dziennie, co świadczy o wysokiej skuteczności portalu.

Każdy użytkownik Erodate jest weryfikowany, przez co możemy mieć pewność, iż wszystkie osoby zarejestrowane na stronie są prawdziwymi ludźmi, nie znajdziemy tam botów czy fałszywych zdjęć. Serwis dba o dyskrecję i prywatność wszystkich swoich użytkowników, serwis działa w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom pełną anonimowość. Erodate to bardzo bezpieczny sposób na znalezienie tego, czego szukamy, czyli na przykład przygody.

Rejestracja na Erodate

erodate rejestracjaAby, móc skorzystać ze strony należy wcześniej się na niej zarejestrować. Nie na każdej stronie tego rodzaju, należy wcześniej założyć konto, jednak warto poświęcić chwile czasu na rejestrację, która zapewnia pełną prywatność i bezpieczeństwo swoim użytkownikom.

Link do rejestracji – kliknij i przejdź

Przed dodaniem na portal jakiegokolwiek profilu, jest on wcześniej weryfikowany przez moderatora i musi spełnić pewne warunki. Między innymi oferty nie mogą mieć charakteru zarobkowego. Dzięki temu Erodate utrzymuje wysoki poziom usługi i jak najbardziej ogranicza liczbę nieprawdziwych kont. Jednakże i tak należy podchodzić z ostrożnością do wszystkich profili.

Użytkownicy korzystający z tej strony chcą poznać zwłaszcza nasze zainteresowania na tle łóżkowym. W trakcie rejestracji wypełniamy więc ankietę, podajemy pewne informacje, które chcemy umieścić na naszym profilu. Na podany w ankiecie adres e-mail użytkownika zostanie przesłany link aktywacyjny, należy wówczas go aktywować.

Wszystkie dane z profilu zostaną przed aktywowaniem konta sprawdzone i zweryfikowane przez administrację. Kiedy proces rejestracji przebiegnie pomyślnie, wówczas możemy rozpocząć zarządzanie naszym profilem. Możemy na niego dodać między innymi zdjęcia, które także zostaną sprawdzone pod kątem zgodności z regulaminem.

Użytkownik serwisu może także dodać tak zwane zdjęcie sekretne, które mogą zobaczyć jedynie osoby, które dostaną zgodę od osoby, która zdjęcia dodała.

Na co uważać – ostrzeżenia!

Warto zachowywać podstawowe znane zasady bezpieczeństwa w sieci, dzięki czemu nie staniemy się ofiarą oszustów. W trakcie rejestracji należy uważać przy podawaniu płci oraz daty urodzenia, gdyż w późniejszym czasie tych informacji nie można już zmienić. Wszelkie inne informacje podane na profilu można w dowolnym czasie edytować. W trakcie zakładania profilu należy skupić się zwłaszcza na swoich zainteresowaniach, uwzględniając także te erotyczne.

Funkcje serwisu

Serwis umożliwia rozpoczęcie kontaktu z innymi użytkownikami na różne sposoby. Możemy między innymi skorzystać z hotline. Możemy tam opisać wszelkie fantazje, większej liczbie użytkowników. Natomiast w seks anonsach zamieszcza się ogłoszenia o poszukiwaniu danego partnera czy pary, która musi spełniać ustalone wcześniej wymagania.

Warto opisać także precyzyjnie oczekiwania i wyobrażenia o spotkaniu, do którego dążymy, aby nikt nie miał wątpliwości, na czym nam zależy. Inną ciekawą funkcją jest forum. Znajduje się w nim wiele różnych grup tematycznych. W Erodate funkcjonuje także system prywatnych wiadomości, dzięki którym możemy korespondować z wybranymi osobami. Erodate jest głównie nakierowany na umożliwianiu osobom seks spotkań. Erodate z pewnością posiada wiele ciekawych i przyjaznych dla użytkownika funkcji.

Na portalu można także oglądać profile osób, które zaglądały na nasz profil, korzystać z czatu czy video kamerki. Możliwości jest wiele. Strona ta cieszy się dużą popularnością, a funkcje sprawiają, iż korzysta się z niej nadzwyczaj przyjemnie. Chcąc korzystać ze wszelkich możliwości, jakie niesie ze sobą portal, należy wykupić abonament. Płatne pakiety są przystępne cenowe, dzięki nim można wykorzystać cały potencjał strony.

Czym wyróżnia się erodate?

Portal Erodate wyróżnia się przede wszystkim tym, iż posiada prawidłową ilość płci przeciwnej na płeć przeciwną, dzięki temu każda osoba ma dużą szansę, aby znaleźć tego, czego szuka. Cały projekt portalu został opracowany z dużą precyzją, dzięki czemu działa sprawnie i spełnia swoje funkcje. Portal w dodatki jest całkowicie darmowy, można więc korzystać ze wszelkich podstawowych funkcji serwisu, zarówno w wersji komputerowej, jak i mobilnej.

Serwis oferuje swoim użytkownikom, którzy chcą poznać bardziej zaawansowane możliwości Erodate, wykupienie tak zwanego pakietu Vip, dzięki któremu uzyskają wiele innych przywilejów, otrzymują wówczas o wiele większą funkcjonalność strony. Pośród innych podobnych stron tego typu, udostępniona na serwisie Erodate oferta seks ogłoszeń oraz anonsów jest największa, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. To dobre miejsce do poznawania nowych ludzi, miejsce na erotyczne rozmowy, mówienie o swoich fantazjach, i kontaktowania się ze swingersami.

W trakcie kontaktowania się z użytkownikami obowiązuje parę zasad. Wysyłane do osób wiadomości nie mogą zawierać w sobie żadnych linków do innych portali i reklam, gdyż taka wiadomość zostanie automatyczna odrzucona. Blokowaniu ulegają także profile oferujące płatne usługi seksualne. Z portalu można korzystać także mobilnie, jednakże jedynie przez przeglądarkę, nie aplikację. Serwis zapewnia bezpieczeństwo zarówno na zwykłej stronie internetowej portalu, jak i na mobilnym urządzeniu.

Zalety i wady serwisu Erodate

Zalety

 • aż milion zarejestrowanych użytkowników
 • wiele zakładek usprawniających kontakt pomiędzy użytkownikami serwisu
 • pomocne poradniki randkowe oraz słownik erotyczny
 • opcja blokowania wybranych użytkowników
 • możliwość korzystania z serwisu bez ponoszenia opłat
 • uzyskanie szybkiego kontaktu z osobą której profil nam odpowiada
 • weryfikacja kont użytkowników, dzięki której na portalu znajduje się mała ilość fałszywych kont
 • wiele możliwości znalezienia przygody
 • dużo anonsów zarówno pań jak i panów

Wady

 • darmowa wersja posiada mało funkcji, trzeba więc zakupić płatny pakiet, aby móc w pełni korzystać z serwisu Erodate
 • zdjęcia ukazujące twarz pokazujące się na głównej stronie, które mogą świadczyć o niedostatecznym bezpieczeństwie serwisu
 • łatwa obsługa portalu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *